Agenda

Vrijwilligerdiensten

8748 vrijdag 18 september 2015 21:00 Onze Gezellen HS1 Flags HS1 xxxx xxxx
9073 vrijdag 18 september 2015 18.30 Vennep Flyers HS2 Flags HS2 xxxx xxxx
10241 vrijdag 18 september 2015 19:00 Flags DS2 THB DS1 Erik van Wieringen Nooike Brouwer
10791 vrijdag 18 september 2015 20:45 Flags DS3 Olympia Haarlem DS6 Sjoerd Hogervorst Dominique Faber
10854 zaterdag 19 september 2015 10:00 Amsterdam Pirates AS1 Flags AS1 xxxx xxxx
15117 zaterdag 19 september 2015 10:00 Flags AH1 Power'66 AH2 Nick Habers Mary Lagendijk
4785 zaterdag 19 september 2015 14:00 Flags H1 Bears H1 Steve Wallace Mary Lagendijk
16681 zaterdag 19 september 2015 11.00 Flags BM1 Hfd. Pioniers Angels    
6115 zondag 20 september 2015 11:00 Green Hearts JH1 Flags JH1 xxxx xxxx
10292 maandag 21 september 2015 19:30 Flags DS2 THB DS1 Scott Peppin Mary Lagendijk
8680 vrijdag 25 september 2015 18:30 Spaarnwoude HS1 Flags HS1 xxxx xxxx
16988 zaterdag 26 september 2015 10.00 BSM BR1 Flags BR1 xxxx xxxx
2876 zaterdag 26 september 2015 12:00 Flags AH1 Orioles AH2 Jeroen v.d. Laan Nancy de Ronde
3666 zaterdag 26 september 2015 14:00 VATOS H1 Flags H1 xxxx xxxx
8527 zaterdag 26 september 2015 13:30 Flags AS1 DSS AS1 Alex Pauwels Fleur Tettero
2688 zondag 27 september 2015 12:00 Flags AH1 Storks AH3 Maurice Dollevoet Megan Boom
4112 zondag 27 september 2015 15:00 Badhoevedorp H1 Flags H2 xxxx xxxx
8420 maandag 28 september 2015 20:00 Flags DS1 HCAW Bussum DS2 Leo Smit Lisette van Rijn
15006 dinsdag 29 september 2015 20:30 Flags HS2  RCH-Pinguins HS2 Daan Hachmang Sharona Sessink
12403 dinsdag 29 september 2015 20:00 Zuidvogels HS1 Flags HS1 xxxx xxxx
8576 woensdag 30 september 2015 19:30 Onze Gezellen DS5 Flags DS2 xxxx xxxx
10937 woensdag 30 september 2015 18:30 THB DS1 Flags DS3 xxxx xxxx
8732 donderdag 1 oktober 2015 20:00 Flags DS1 Hfd. Pioniers DS2 Leo Smit Mary Lagendijk
10939 vrijdag 2 oktober 2015 19:00 Flags DS2 Olympia Haarlem DS6 Stefan Ijzerman Ricky Deutekom
11010 vrijdag 2 oktober 2015 20:45 Flags DS3 RCH-Pinguins DS1 Wim Groenhart Annalisa Carli
16774 zaterdag 3 oktober 2015 11.00 Flags BM1 Vennep Flyers BM1 Wessel van Gerven Manon de Vreede
3910 zaterdag 3 oktober 2015 14:00 Flags H1 RCH-Pinguins H3 Jan Willem v.Markus Mary Lagendijk
4189 zondag 4 oktober 2015 14:30 OVVO H2 Flags H2    
8558 woensdag 7 oktober 2015 20:30 Quick Amsterdam DS2 Flags DS2 xxxx xxxx
2128 zaterdag 10 oktober 2015 14:00 Flags H1 Odiz Frogs H1 Steve Wallace Jaimy Loos
               
8905   20:45 Flags HS2 Spaarnwoude HS2 Jody Warmerdam Marjolein vd Velde 6-okt
9004   20:00 Flags DS3 Flags DS2 Jeroy Peterson Hans Sessink ???
9715   20.00 Flags DS3 THB DS1 Stefan Assendelft Mark van Damme 25-sep
17634   19:30 Thamen H3 Flags H2 xxxx xxxx ???
9687   20:00 Flags DS1 Almere '90 DS2 Leo Smit Jan Kees van Amsterdam 8-okt

Trainingstijden

Trainingen op het veld

De buitentrainingen lopen van ca. half maart tot met half oktober, tenzij de teams anders afspreken. Dag,tijd en veld onder voorbehoud.

Beeball Rookies zaterdag 10:30 - 11:30 Jeugdveld
BeeBall Majors woensdag 18:00 - 19:00 Softbalveld
Honkbal Aspiranten Maandag 18:30 - 20:00 Jeugdveld
Woensdag 18:30 - 20:00 Jeugdveld
Honkbal Junioren Maandag 19:00 - 20:30 Honkbalveld
Woensdag 19:00 - 20:30 Honkbalveld
Honkbal Heren Dinsdag 19:30 - 21:00 Honkbalveld
Donderdag 19:30 - 21:00 Honkbalveld
Softbal Aspiranten Maandag 18:00 - 19:15 Softbalveld
Woensdag 18:00 - 19:15 Softbalveld
Softbal Dames 1 Maandag 20:30 - 22:00 Softbalveld
Softbal Dames 2 Woensdag 19:00 - 20:00 Softbalveld
Softbal Dames 3 Maandag 19:30 - 21.00 Softbalveld
Softbal Heren 1 Woensdag 20:30 - 22:00 Softbalveld
Softbal Heren 2 Dinsdag 20:00 - 21:30 Softbalveld

Raadpleeg je teambegeleider(s) bij twijfel over een training.

Oefenwedstrijden 2015

 Zo 15 maart  11:00 uur  Flags HH1  Rowdies 2
 Za 21 maart                       toernooi SBA Birds
 Za 21 maart 12:00 uur Adegeest Flags HJ1
 Do 26 maart 20:00 uur Flags SD3 A'dam Pirates
 Za 28 maart 11:00 uur Flags SBA1 Herons
 Za 28 maart 13:00 uur Flags HJ1 Adegeest
 Zo 29 maart 14:00 uur Flags HH1 A'dam North Stars
 Do 2 april 20:00 uur Flags SD1 Hoofddorp Pioniers
 Ma 6 april            toernooi SBA Sparks  
 Za 11 april  Kickoff Flags

Data evenementen

Alle vermelde data zijn onder voorbehoud van eventuele wijzigingen

Vereniging

Nieuwjaarsreceptie 4 januari 2014 16:00 uur in de kantine
Seizoens Kick-off 11 april 2015
Corsosteken 22  april 2015 10:00 uur Klinkenberghal, Sassenheim
Corsosteken 23 april 2015 10:00 uur Klinkenberghal, Sassenheim
Eindfeest 7 november 2015 20:30 uur  kantine

Jeugd

Midzomeractiviteit ntb 2014
Najaarsactiviteit oktober 2014

Opleiding

Basisinstructie scoren

Toernooi

Haarlemse Honkbalweek Pim Mullier stadion, Haarlem
Harddraverij 20 september 2015 op het veld
World Port Tournament 2015 Rotterdam

Kaarten

Klaverjassen 19 december 2014 20:00 uur in de kantine

Sportpark Ter Specke

Ter Specke Bokaal 9 mei 2015     Atletiekvereniging De Spartaan

Sportverkiezingen Lisse

Sportverkiezingen 6 maart 2015 20:00 uur 't Poelhuys, Lisse

 

 

Meer artikelen...